Lee Priest o tym jak wyglądają zawody zza kulis

Mówi Lee Priest. Ludzie często pytają mnie jaki jest klimat za kulisami podczas zawodów. Cóż, to zależy jak na to spojrzeć. Większość osób jest naprawdę bardzo, bardzo poważna... koncentrują się lub słuchają muzyki. Niektórzy zwyczajnie śpią na podłodze. Jeśli chodzi o mnie, to zawsze lubiłem robić sobie żarty i ostro się pompować. Czasami zajmowało mi to nawet 20 minut, kiedy nie miałem nic innego do roboty, zwyczajnie skupiałem się na tym zadaniu.

Pamiętam sytuację, kiedy za kulisami spotkali się Craig Titus i King Kamali, ci dwaj byli wobec siebie wrogo nastawieni. Titus miał wielką paczkę Oreos i poczęstował mnie kilkoma ciastkami, następnie zapytał Kamaliego czy on też chce, lecz zanim ten zdążył odpowiedzieć, Craig zabrał je, mówiąc że chciał tylko zobaczyć jego minę.

Później Kamali zdjął koszulkę, a Titus krzyczał "całe szczęście, że nie dałem ci ciastka, wyglądasz jak gówno". Kamali tylko groźnie na niego spojrzał i nie zareagował, ale wyglądał na wściekłego.

Innym razem na zawodach Craig zaczepiał Kamaliego pytając, czy tym razem osiągnął swoją szczytową formę. Kiedy King ściągnął koszulkę Titus śmiał się "Znowu dałeś dupy!".

W 1997 roku podczas zawodów Ironman Pro Invitational przyszedł do mnie Shawn Ray mówiąc "myślę, że dzisiaj dasz popalić Flexowi Wheelerowi". Kilka minut później sam Flex chwalił mnie za moją formę, jednak z uwagi na to jaką miał sławę, wiedział że to on wygra. (Flex rzeczywiście wtedy wygrał)

Zabawne jest, że wielu zawodników bardzo często narzeka na sędziów i kryteria oceny, jednak robią to wyłącznie w małych grupkach za kulisami.

Pewnego razu za kulisami Mr. Olympia zauważyłem Flexa Wheelera i Ronniego Colemana w maskach tlenowych. Pomyślałem sobie, że mięśnie mają niewątpliwie świetne, ale powinni robić więcej cardio. Rozumiem, że pozowanie to ciężka sprawa, ale maski tlenowe?

Było również wiele ciekawych i zabawnych sytuacji podczas wypraw na zawody, na lotniskach i w samolotach. Z czasem na pewno sobie przypomnę i opowiem więcej. Stare dobre czasy. Najlepsze lata kulturystyki.

Dowiedz się więcej na temat Lee Priesta.

źródło: musclesportmag.com

 Lee Priest o kulisach startów w zawodach

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u