Flex Wheeler wypuszcza nową serię DVD

W sobotę 8 sierpnia na światło dzienne wyszła nowa płyta DVD - Dare2Dream: The Flex Wheeler Story, opowiadająca historię legendarnego kulturysty nazywanego sułtanem symetrii i nieukoronowanym Mr. Olympia - Flexa Wheelera, zawodnika który rekordową ilość razy zwyciężał w profesjonalnych zawodach federacji IFBB.

Na płycie znajduje się film dokumentalny opowiadający o życiu mistrza. Czterokrotny zwycięzca Arnold Classic opisuje dokładnie swoją historię, zarówno prywatną, jak i zawodową. Dowiemy się również wielu ciekawostek i smaczków o drodze na sam szczyt świata bodybuildingu.

Dodatkowo Dare2Dream: The Flex Wheeler Story zawiera liczne niepublikowane materiały z występów i treningów Flexa.

Poza głównym bohaterem w filmie zetkniemy się z takimi ikonami jak Ronnie Coleman, Shawn Ray, Dorian Yates, czy Kevin Levrone, a także Peter McGough i Charles Glass.

Zamówienie płyty w formie pre-order, w cenie 39,99 USD jest dostępne adresem: www.d2dmovie.com, wysyłka nastąpi po rozpoczęciu Mr. Olympia 2015, czyli 17-20 września 2015 roku. Oczywiście zamówienie do Polski wchodzi w grę.

Z pewnością dla fanów kulturystyki jest to nie lada gratka, sami również rozważamy zakup płyty i może jakieś małe losowanie wśród czytelników.

Dla zainteresowanych, profil Flexa Wheelera na ILB.

Trailer Dare2Dream: The Flex Wheeler Story

 Dare2Dream: The Flex Wheeler Story

Dare2Dream: The Flex Wheeler Story

Dare2Dream: The Flex Wheeler Story

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u