Człowiek z największym przedramieniem na świecie

Jeff Dabe to człowiek, którego nie da się nie zauważyć w tłumie ludzi. Mając ogromne przedramiona, których obwód w najszerszym punkcie wynosi 48 centymetrów, Jeff wzbudza wielkie zainteresowanie, gdziekolwiek się uda.

Do tej pory lekarze nie byli w stanie zgodnie określić co wywołało tak wielki rozrost przedramion, pojawiają się natomiast liczne opinie na temat częściowego gigantyzmu lub słoniowatości, jednak dokładne przyczyny wciąż są nieznane.

Zatem czym zajmuje się Jeff Dabe i jak odbiera swoją wyjątkową genetykę, jako przekleństwo, czy błogosławieństwo? Armwrestling wydaje się być wręcz wymarzonym sposobem na życie dla osoby z takimi przypadłościami i właśnie w tę stronę ukierunkował się Jeff, traktując swoje niesamowicie ogromne przedramiona jako dar od Boga.

Nie zgadniecie ksywki jaką otrzymał Jeff... Papaj!

52-letni Amerykanin obecnie startuje w światowej lidze armwrestlingu - World Armwrestling League (WAL). Zgodnie z informacjami, które podaje Jeff na swoim profilu w WAL, nie wykonuje on żadnych wyszukanych ćwiczeń na zwiększenie siły przedramion, raczej skupia się na klasycznym treningu.

 Jeff Dabe człowiek papaj

 

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u