Amazon.com oficjalnym sponsorem Mr. Olympia

Dwudziestego sierpnia wydawnictwo sportowe American Media, Inc. (AMI) ogłosiło, że Amazon.com będzie oficjalnym sponsorem zawodów Mr. Olympia i wydarzenia Olympia Fitness Performance Weekend 2015.

Olympia Weekend, który przypada na 17 - 20 września to bez wątpienia największe wydarzenie w świecie kulturystyki, które zrzesza tysiące fanów i zawodników, a pula nagród przekracza milion dolarów. W zeszłym roku w evencie wzięło udział ponad 55 000 fanów oraz 1000 zawodników, w tym roku przewiduje się jeszcze większą liczbę ludzi.

Informacja "Brought to you by Amazon sports nutriton", która pojawiła się na oficjalnej stronie zawodów, mogła zaskoczyć niektórych fanów, gdyż do tej pory Amazon nie miał zbyt wiele wspólnego z Mr. Olympia.

Co wynika z faktu, że Amazon.com został głównym sponsorem zawodów? Spieszymy odpowiadać.

W zeszłym roku relacja z Mr. Olympia prowadzona była przez bodybuilding.com i zgromadziła przed komputerami ponad 4 000 000 osób, a informacja o tym, że portal w 2015 nie będzie relacjonował walki o statuetkę Sandowa wywołała niemałe oburzenie i obawy przed brakiem streama.

Dlatego właśnie Amazon.com jako główny sponsor będzie odpowiadał za zapewnienie dobrej jakości relacji na żywo, dostępnej w trakcie trwania zawodów w internecie.

Nasi czytelnicy mogą być pewni, że link do relacji z zawodów zamieścimy również na ILB.

Zainteresowane osoby zapraszamy również do sprawdzenia działów: informacje o Mr. Olympia, wpisy o Mr. Olympia, lista startowa na Mr. Olympia 2015.

Mr. Olympia 2015

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u