Rich Piana bierze ślub na Mr. Olympia 2015

Rich Piana to były amerykański zawodnik, który w czasie swojej aktywności kulturystycznej kilka razy startował w zawodach NPC, a jego największe sukcesy w tej dziedzinie to pierwsze miejsce na mistrzostwach Kalifornii oraz Los Angeles.

Prawdziwą sławę i majątek zapewniła mu kariera mniej związana ze sceną sportową, jednak wciąż ocierająca się o kulturystykę. Początkowo sponsorowany przez Mutant Team, następnie otworzył własną linię suplementów 5%-ers. Obecnie poza własną działalnością Rich Piana jest bardzo aktywny na YouTubeInstagramie i Facebooku, gdzie śledzą go setki tysięcy ludzi.

Mnóstwo fanów ceni Richa za jego szczerość, gdyż nie obawia się on opowiadać w swoich filmach o najróżniejszych środkach dopingujących, relacjach w kulturystyce i wszelkich tajemnicach, których czołowi zawodnicy nie mogą ujawnić ze względu na swoich sponsorów.

Tyle tytułem przedstawienia sylwetki Richa Piany, dla osób, które być może nie kojarzyły zbytnio tej postaci. Więcej informacji znaleźć można na profilu Richa Piany na ILB.

Główną wiadomością jest tytułowa informacja o planowanym ślubie Richa Piany z Sarą Heimis, który ma odbyć się podczas zawodów Mr. Olympia 2015.

Więcej informacji w poniższym video (wymagana znajomość języka angielskiego).

Rich Piana Sara Heimis

Rich Piana Sara Heimis

Rich Piana Sara Heimis

Rich Piana Sara Heimis

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u