Big Ramy podpisuje kontrakt z Chrisem Aceto

W miniony weekend, na scenę zawodów Mr. Olympia Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay wyszedł ważąc 143 kg (315 lbs). O ile w kwestii czołówki wyników nikt nie spodziewał się żadnych specjalnych zawirowań, o tyle występ egipskiego zawodnika był wielką niewiadomą i wzbudzał zainteresowanie mnóstwa fanów kulturystyki.

Jest to pierwszy zawodnik, który stanął do walki o trofeum Sandowa w tak ogromnej wadze, biorąc pod uwagę nawet samego Ronniego Colemana, który słynął z ogromnych rozmiarów.

Ostatecznie Mamdouh skończył na piątym miejscu, ustępując Philowi, DexterowiShawnowi i Dennisowi Wolfowi. Po występie pojawiło się mnóstwo opinii, zarówno ze strony fanów, komentatorów jak i sędziów, że gdyby Ramy odpuścił sobie kilkanaście kilogramów, mógłby śmiało zawalczyć o jedną lub dwie pozycje wyżej, tym samym mając szansę na podium.

Dzisiaj, za pośrednictwem portalu RxMuscle dowiedzieliśmy się, że Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay zrezygnował z usług swojego dotychczasowego trenera, osoby która przygotowała go do Mr. Olympia 2015 - George "The Pro Maker" Farraha.

Big Ramy i Chris Aceto

Pierwszym trenerem Mamdouha był kulturysta Dennis James, następnie ćwiczył pod okiem Chrisa Aceto, by po krótkim czasie przenieść się do George Farraha i obecnie znów powrócił do Chrisa Aceto. Nie da się nie zauważyć, że zarówno Dennis James jak i George Farrah bardzo mocno szli w zwiększenie rozmiarów Ramy'ego.

Kim jest Chris Aceto zapytacie? To trener Jaya Cutlera, uznawany przez wiele osób za kulturystycznego guru. Pod jego opieką wyrosły takie gwiazdy jak Lee HaneyRich Gaspari i Lee Labrada. Pracował również z Mikiem FrancoisemPaulem DeMayo i wspomnianym już Jayem Cutlerem.

Być może Mamdouh Elssbiay wziął sobie do serce słowa fanów i stwierdził, że dał sobie zbyt mało czasu na współpracę z Chrisem Aceto.

Co z tego wyjdzie, zobaczymy na kolejnej Olympii...

Dennis James Chris Aceto George Farrah

Dla zainteresowanych profil Mamdouha "Big Ramy" Elssbiay.

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

Mamdouh Big Ramy Elssbiay

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u