Zmiany w rozkładzie

Z pewnością większość osób, które regularnie odwiedza ILB zauważyła, że w weekend nie było żadnych aktualizacji. Co bardziej wnikliwi czytelnicy zwrócili też pewnie uwagę, na delikatne zmiany na stronie głównej portalu. Nie chcąc wprowadzać zamieszania i kończąc ten pseudo przaśny wstęp, spieszę tłumaczyć.

Przez ostatnie kilka miesięcy udawało mi się dodawać codziennie jeden wpis na stronie, do tego cztery filmy i cztery wpisy na platformach społecznościowych. Jednak od jakiegoś czasu miałem wrażenie, że wszystko to straciło na jakości. Nowe filmy czasami były dodawane na siłę, wpisy prezentowały średni poziom, a na social mediach właściwie tylko informowałem o nowościach, wszędzie tak samo i w języku angielskim, przez co wokół portalu zbierali się inni ludzie, niż ci na których mi zależało.

W prowadzeniu tego miejsca ważniejsza jest dla mnie jakość, a nie ilość i z czasem zauważyłem, że w swoich niektórych praktykach zacząłem niebezpiecznie ocierać się o spam, dlatego postanowiłem wprowadzić pewne zmiany, o których tutaj, post factum, informuję.

Po pierwsze aktualizacje będą dodawane tylko w dni robocze, co pozwoli mi przez weekend odpocząć i jednocześnie lepiej wszystko zaplanować oraz dopracować. Przygotować lepsze grafiki i bardziej dokładnie zredagować tekst.

Druga kwestia to jeden dobry, nowy film dziennie, zamiast czterech średnich. Głównie będzie to bodybuilding motivation.

Zmienią się też zastosowania platform społecznościowych, co widać już na stronie głównej.

Facebook gromadzi najwięcej czytelników, tam utrzymam obecny styl wpisów, tylko wieczorny wpis motywacyjny zostanie zastąpiony czymś bardziej wartościowym.

Twitter dotychczas służył do informowania o nowych filmach, w języku angielskim. Obecnie chciałbym skrótowo informować tam o wydarzeniach w świecie kulturystyki w Polsce i na świecie.

Facebook ILB  Twitter ILB

Tumblr to miejsce, które być może nie wszyscy znają, jednak profil ILB obserwują tam już 63 osoby i myślę, że ta platforma świetnie nadaje się do zamieszczania grafik motywacyjnych. Nie będą to skopiowane z internetu obrazki z kiepskim tekstem, jak to czasami bywało, a starannie wykończone prace.

Google+ pomoże mi w segregacji materiałów zamieszczonych na stronie. Będę publikował tam plany treningowe.

Tumblr ILB  Google+ ILB

Blog ILB będę aktualizował częściej, starając się nawiązać bardziej prywatną relację z czytelnikiem.

Blog ILB

Profil Spotify nadal będzie funkcjonował w obecnej formie. W przypadku kanału YouTube, szykują się pewne zmiany, o których z czasem poinformuję.

Mam nadzieję, że zmiany te przypadną do gustu czytelnikowi, pomogą tworzyć społeczność osób zainteresowanych kulturystyką i zapewnić dostęp do materiałów o najwyższej jakości.

Jeżeli jakaś platforma wydaje się komuś interesująca, zachęcam do obserwowania.

Linki związane z wpisem: Facebook, Google+, Twitter, Tumblr, Blog.

Zmiany na ILB

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u