Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce 2015

W najbliższy weekend, w Hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. W wydarzeniu  uczestniczyć mogą członkowie PZKFiTS, dopuszcza się również zgłoszenie w dniu weryfikacji zawodników.

Juniorzy wstępnie podzieleni są na kategorie wiekowe od 16 do 23 lat, natomiast weterani od 40 do ponad 60 lat. W kulturystyce juniorów, ze względu na kategorie wagowe zobaczymy zawodników do 75 kg i powyżej 75 kg oraz kulturystyka klasyczna 16 - 18 i 16 - 23 lat.

Weterani podzieleni zostaną na grupy do 80 kg i powyżej 80 kg oraz open w przedziale wiekowym 50 - 59 lat i 60+ lat.

Dla zainteresowanych osób, w tym miejscu dostępny jest Regulamin Mistrzostw Polski Junorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness 2015 w wersji pdf.

Z obserwacji zdjęć podopiecznych przygotowujących się do startu, zamieszczanych na profilach znanych Polskich kulturystów, można wywnioskować, że na zawodach będzie prezentowany bardzo dobry poziom.

Oczywiście o wynikach dam znać na stronie głównej, a zdjęcia z zawodów będą dostępne w tym miejscu - Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce 2015 galeria zdjęć.

Lista zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness wygląda następująco.

Juniorki bikini fitness open

  • Agnieszka Gańcza - SSKiR Sopot
  • Agnieszka Piątka - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Aleksandra Morawska - SSKiR Sopot
  • Aleksandra Werłos - KS Body Line Group Łódź
  • Anna Kapusta - KS Olimp Zabrze
  • Anna Karcz - TKKF Azory Kraków
  • Anna Wolender - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Joanna Kulik - KS Olimp Zabrze
  • Kaja Gajewska - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Katarzyna Chłopecka - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Klaudia Ignasiak - TKKF Heros Ustka
  • Klaudia Stachura - KS Olimp Zabrze
  • Klaudia Sygit - KS Michael Warszawa
  • Maria Solawa - KS Olimp Zabrze
  • Marta Kwiatkowska - KS Sandow Śrem
  • Milena Bąk - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Monika Biedka - KS Olimp Zabrze
  • Monika Węgrzyn - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Natalia Damek - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Natalia Pigoń - KS Body Line Group Łódź
  • Patrycja Kołacz - WCA Warszawa
  • Patrycja Winiarska - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Paula Mocior - Aesthetic Lublin
  • Paulina Wolak - KS Michael Warszawa
  • Wiktoria Patrzał - KS Tęcza-Społem Kielce

Juniorki fitness sylwetkowe open

  • Katarzyna Bieniek - KS Body Line Group Łódź
  • Klaudia Moryl - KS Olimp Zabrze

Juniorki fitness open

  • Agata Pietrzyk - SSKiR Sopot
  • Aleksandra Gęsińska - WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński
  • Emilia Sabat - UKS Spartanie Sanok
  • Klaudia Wolańska - UKS Spartanie Sanok
  • Marta Sawiniec - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Paulina Cipora - UKS Spartanie Sanok

Juniorzy fitness plażowe open

  • Adrian Pieczarka - KS Olimp Zabrze
  • Bartłomiej Majewski - KS Body Line Group Łódź
  • Bartosz Klimowicz - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Bartosz Sobczak - KS Olimp Zabrze
  • Damian Dudek - KS Olimp Zabrze
  • Damian Turowski - TKKF Herkules Warszawa
  • Dawid Kopeć - KS Body Line Group Łódź
  • Jakub Obara - KS Olimp Zabrze
  • Konrad Szufliński-Kowalski - KS Paco Lublin
  • Konrad Jafernik - KS Olimp Zabrze
  • Krystian Kilarecki - TKKF Azory Kraków
  • Maciej Niewęgłowski - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Marcin Wrzeszcz - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Mateusz Dzierżanowski - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Mateusz Mogilnicki - WCA Warszawa
  • Mateusz Zacharski - Aesthetic Lublin
  • Michał Fornalski - KS Sandow Śrem
  • Michał Grygowicz - TKKF Azory Kraków
  • Przemysław Farbotko - KS Body Line Group Łódź
  • Rafael Malinowski - KS Michael Warszawa
  • Rafał Rużyło - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Rafał Zabawa - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Tomasz Korzeniowski - KS Olimp Zabrze
  • Vladyslav Holovatyuk - KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Juniorzy fitness open

  • Krystian Piech - UKS Spartanie Sanok
  • Mateusz Suwała - UKS Spartanie Sanok

Juniorzy kulturystyka do 75 kg

  • Damian Świtala - KS Olimp Zabrze
  • Damian Troczyński - KS Body Line Group Łódź
  • Dawid Gwizdol - KS Olimp Zabrze
  • Kacper Krzempek - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Krystian Spychała - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Mariusz Żaba - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Mateusz Odroniec - KS Olimp Zabrze
  • Olaf Cierzniewski - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Patryk Rychter - KS Tytan Żory
  • Piotr Zalewski - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Sebastian Suder - TKKF Azory Kraków
  • Sylwester Sójka - KS Sandow Śrem
  • Tomasz Leśniowski - KS Olimp Zabrze
  • Tomasz Marzec - KS Olimp Zabrze
  • Wojciech Piela - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Juniorzy kulturystyka powyżej 75 kg

  • Adrian Dziurkowski - TKKF Azory Kraków
  • Daniel Loman - TKKF Goliat Głogów
  • Dawid Halota - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Dawid Halota - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • JAKUB Parjaszewski - Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Skierniewice
  • Kamil Kluszczyński - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kamil Tanwic - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Maciej Rak - UKS Pover Kuźnik Chorzów
  • Mateusz Guzik - KS Paco Lublin
  • Mateusz Zagórowski - KS Olimp Zabrze
  • Miron Heinze - KS Olimp Zabrze
  • Patryk Kościelniak - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Paweł Żukowski - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Piotr Nowotarski - KS Olimp Zabrze
  • Rafał Grad - KS Sandow Śrem
  • Sebastian Metych - KS Sandow Śrem
  • Sebastian Mielecki - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Wiktor Gryboś - TKKF Azory Kraków

Juniorzy młodsi kulturystyka open

  • Adam Wilk - TKKF Azory Kraków
  • Dawid Mieszczak - KS Olimp Zabrze
  • Dominik Góra - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ernest Matysek - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Filip Strześniewski - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Kacper Musiał - KS Olimp Zabrze
  • Kajetan Suchy - KS Olimp Zabrze
  • Klaudiusz Dębowski - KS Olimp Zabrze
  • Konrad Zieliński - KS Olimp Zabrze
  • Krystian Kopeć - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kuba Wójcik - KS Olimp Zabrze
  • Marcin Stypułkowski - Wybierz...
  • Mateusz Bukacki - KS Body Line Group Łódź
  • Mikołaj Szymański - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Miłosz Kitowski - SSKiR Sopot
  • Piotr Domagalski - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Przemysław Bałut - KS Body Line Group Łódź
  • Stefan Mocia - KS Olimp Zabrze

Juniorzy w kulturystyka klasyczna open

  • Artur Gałęzowski - KS Paco Lublin
  • Bartosz Buczek - WCA Warszawa
  • Damian Darek - UKS Sandow Legionowo
  • Damian Skowron - KS Body Line Group Łódź
  • Damian Wicher - TKKF Heros Ustka
  • Daniel Ulicki - KS Michael Warszawa
  • Jakub Siemek - KS Olimp Zabrze
  • Jakub Szczerba - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kacper Gottel - Euro Gym Jaworzno
  • Krystian Drąg - KS Paco Lublin
  • Łukasz Świerczyński - TKKF Azory Kraków
  • Maciej Łuczyński - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Maciej Pietkiewicz - KS Body Line Group Łódź
  • Marcin Łoś - KS Sandow Śrem
  • Mateusz Guzik - KS Paco Lublin
  • Mateusz Olejniczak - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Mateusz Szczotka - KS Olimp Zabrze
  • Mateusz Szymański - KS Tytan Ostrołęka
  • Mateusz Ziółkowski - KS Olimp Zabrze
  • Michał Suliborski - UKS Sandow Legionowo
  • Mikołaj Ludwin - KS Sandow Śrem
  • Paweł Jędras - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Przemysław - Wołoszyn KSSSiKW Wiking Starachowice
  • Rafał Doroszuk - LKS Pomorzanin Nowogard
  • Tomasz Nowak - KS Sandow Śrem

Weterani fitness plażowe

  • Bartłomiej Mazurkiewicz - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Krzysztof Wojciechowski - TKKF Goliat Głogów
  • Piotr Zieliński - KS Paco Lublin

Weterani kulturystyka do 80 kg, 40 – 49 lat

  • Arkadiusz Siewior - LKS Pomorzanin Nowogard

Weterani kulturystyka powyżej 80 kg, 40 – 49 lat

  • Arkadiusz Misiak - KS Paco Lublin
  • Bartosz Guran - TKKF Heros Ustka
  • Bogdan Chabros - KS Paco Lublin
  • Krzysztof Wojtal - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Sebastian Szmyt - TKKF Winogrady Poznań

Weterani kulturystyka open, +60 lat

  • Edmund Lechowicz - UKS Nike Żagań
  • Jan Olejko - KS Olimp Zabrze
  • Lechoslaw Pokropek - KS Tytan Ostrołęka
  • Mirosław Kaźmierczak - UKS Spartanie Sanok
  • Waldemar Godlewski - MTKKF Lidzbark Warmiński
  • Wieslaw Czerski - KS Społem Łódź

Weterani kulturystyka open, 50 – 59 lat

  • Andrzej Kaczmarek - TKKF Goliat Głogów
  • Andrzej Ziółkowski - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Marek Stefaniak - TKKF Winogrady Poznań
  • Zbigniew Ciszewski - KS Paco Lublin

Weterani w kulturystyka klasyczna open

  • Mieczysław Nowacki - KS Olimp Zabrze
  • Piotr Szczurek - KS Body Line Group Łódź
  • Robert Król - KS Paco Lublin
  • Robert Pracuta - UKS Sandow Legionowo
  • Tomasz Kądziołka - KS Start Strzegom
  • Wiesław Frankiewicz - Wybierz...

Weteranki bikini fitness open

  • Adriana Tymków - KS Olimp Zabrze
  • Agata Cwierz - KS Olimp Zabrze
  • Agata Gajewska - UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
  • Agnieszka Stelmaszyk - KS Sandow Śrem
  • Anna Starościak - UKS Spartanie Sanok
  • Joanna Grzyb - KS Michael Warszawa
  • JoannaSłomińska - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Katarzyna Kamrowska - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Małgorzata Otto - KS Sandow Śrem
  • Małgorzata Poluchowicz - SSKiR Sopot
  • Marzena Kamrowska - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Marzena Kwinta - KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Wioletta Malinowska - KS Paco Lublin

Weteranki fitness atletyczne

  • Agnieszka Sokół-Witkowska - KS Olimp Zabrze

Weteranki fitness sylwetkowe open

  • Agnieszka Poborca - Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
  • Dorota Techt - TKKF Azory Kraków
  • Joanna Litawa - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Katarzyna Kaniak - KS Olimp Zabrze
  • Małgorzata Jodelka - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Monika Sedira - TKKF Winogrady Poznań
  • Sylwia Śliczna - KS Sandow Śrem
  • Urszula Kosianowska - KS Fitness Klub Aplauz Warszawa

Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness 2015

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u