Grand Prix Pepa 2015

W najbliższą sobotę, 24 października w Opawie, w Czechach odbędą się trzydzieste siódme zawody Grand Prix Pepa. Polskę reprezentować będzie trzydzieścioro pięcioro zawodników i zawodniczek.

Podczas wydarzenia sportowcy zmierzą się ze sobą w następujących kategoriach: fitness dzieci, kulturystyka klasyczna mężczyzn, kobieca sylwetka, body-fitness kobiet, kulturystyka mężczyzn do 80 kg i 90 kg oraz powyżej 90 kg, bikinifitness kobiet i męska sylwetka.

Półfinały rozpoczną się o godzinie 13:00, natomiast finał przewidywany jest na godzinę 17:00.

Na zawodach będzie też turniej armwrestlingu, mas-wrestlingu, kravmagi oraz strongman.

Reprezentacja Polski na Grand Prix Pepa 2015:

Team A

  • Szymon Lada - Bodybuilding +90 kg - Team A
  • Andrzej Kołodziejczyk - Bodybuilding +90 kg - Team A
  • Jakub Potocki - Bodybuilding +90 kg - Team A
  • Jacek Ratusznik - Classic Bodybuilding 184 cm - Team A
  • Katarzyna Skrzypiec - Bodyfitness +168 cm - Team A
  • Rafał Zabawa - Men’s Physique 174 cm - Team A
  • Paula Lewczuk - Bikini-fitness 167 cm - Team A
  • Diana Dudziak - Women’s Physique open - Team A

Team B

  • Sebastian Szmyt - Bodybuilding 90 kg - Team B
  • Katarzyna Ludowicz - Bodyfitness 158 cm - Team B
  • Małgorzata Flis - Bikini-fitness 160 cm - Team B
  • Magdalena Kaleta - Bikini-Fitness 167 cm - Team B
  • Żaneta Szlęzak - Bikini-fitness 168 cm - Team B
  • Konrad Gnoza - Men’s Physique 175 cm - Team B
  • Łukasz Strzelecki - Men’s Physique 175 cm - Team B
  • Kacper Duc - Men’s Physique 187 cm - Team B
  • Bartosz Job - Men’s Physique 180 cm - Team B
  • Marta Kwiatkowska - Bikini-Fitness 167 cm - Team B
  • Bartosz Świdziński - Men’s Physique 180 cm - Team B
  • Marta Friedman - Bikini-Fitness 167 cm - Team B
  • Marcel Przyszlak - Men Classic Bodybuilding 184 cm - Team B
  • Paweł Staniecki - Men Classic Bodybuilding 181 cm - Team B
  • Ewelina Szala - Bikini-Fitness 167 cm - Team B
  • Bogdan Nowakowski - Men’s Bodybuilding up to 80 kg - Team B
  • Piotr Zieliński - Men’s Physique 178 cm - Team B

Fitness Dzieci

  • Aleksandra Kępa - Girl, born  2000 - Team B
  • Weronika  Broś - Girl, born  2003 - Team B
  • Aleksandra Koprowska - Girl, born  2003 - Team B
  • Natalia Kotwa - Girl, born  2003 - Team B
  • Agata Wasik - Girl, born  2003 - Team B
  • Wiktoria Strojna - Girl, born  2004 - Team B
  • Martna Klubińska - Girl, born  2005 - Team B
  • Maja Pastuszko - Girl, born  2005 - Team B
  • Kacper Delegiewicz - Boy, born 2003 - Team B

Grand Prix Pepa 2015 reklama

Zdjęcia z zawodów będą dostępne w galerii, w tym miejscu - Grand Prix Pepa 2015 galeria zdjęć. Natomiast wyniki podane zostaną na stronie głównej w przyszłym tygodniu.

Na koniec jeszcze kilka zdjęć z Grand Prix Pepa z 2014 roku, kiedy to wielu naszych zawodników dostało się na podium.

Grand Prix Pepa 2014 - kulturystyka mężczyzn powyżej 90 kg
Andrzej Kołodziejczyk - 1 miejsce, Jakub Potocki - 2 miejsce

Grand Prix Pepa 2014 kulturystyka mężczyzn powyżej 90 kg

Grand Prix Pepa 2014 - kulturystyka mężczyzn +40 lat
Jakub Potocki - 1 miejsce, Mariusz Bałaziński - 2 miejsce

Grand Prix Pepa 2014 kulturystyka mężczyzn 40+

Grand Prix Pepa 2014 - bodyfitness
Niestety bez naszych zawodniczek.

Grand Prix Pepa 2014 bodyfitness

Grand Prix Pepa 2015 - plakat

Grand Prix Pepa 2015 plakat

Grand Prix Pepa 2015 wyniki i zdjęcia

Komentarze   

manior
+1 # manior 2015-10-23 03:30
Zawodniczki bodyfitness wyglądają cudownie ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Damian
0 # Damian 2015-10-23 08:50
W zeszłym roku wygrał Kołodziejczyk, w tym wiadomo, że pierwsze miejsce zgarnie Łada!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u