FIT Festival w Gdańsku - Levrone Pro Classic

Zwykle nie informuję o wydarzeniach tego typu, czyli festiwalach odchudzania, zdrowego żywienia i lansowania się byciem "FIT". Niemniej wiadomość od organizatora o tym evencie wzbudziła moje zainteresowanie z uwagi na odbywające się jednocześnie zawody IFBB Pro - Levrone Pro Classic.

Kevin Levrone ostatnimi czasy, mam tu na myśli jakiś rok - dwa lata, rozpoczął aktywny powrót w stronę kulturystyki. Oczywiście nie jako zawodnik, lecz promotor tego sportu, a raczej biznessman i ambasador serii suplementów Kevin Levrone® Signature Series, która niedawno trafiła również do Rosji. 

Kevin Levrone 2002 i 2015

Poza tym, po 11 letniej przerwie od ćwiczeń, nabrał trochę mięśnia, był nawet w Polsce, gdzie nagrał kilka filmów treningowych z Radkiem i Tomkiem Słodkiewiczami.

Zawody Levrone Pro Classic odbędą się 27 lutego 2016 roku w AMBEREXPO Gdańsk, zatem będzie to pierwsze wydarzenie dla kulturystów IFBB Pro w roku 2016. Zwykle sezon dla profesjonalistów rozpoczynało wydarzenie Arnold Classic, wcześniej było to Ironman Pro Invitational

Będzie to wydarzenie najsłabiej punktowane w kategorii rankingu do Mr. Olympia i nie ściągnie czołowych nazwisk ze sceny kulturystycznej, ale i tak bardzo miło jest otworzyć dokument z planem zawodów na rok 2016 i zobaczyć napis "Poland".

Dla zainteresowanych cały plan zawodów IFBB Pro na 2016 rok dostępny jest w tym miejscu.

Skoro już wspomniałem o zawodnikach IFBB Pro, to przyjrzyjmy się dokładniej liście startowej. Na chwilę obecną wiadomo na pewno, że zawody poprowadzi (a jakże!) Shawn Ray, natomiast na scenie zobaczymy Michaela Kefalianosa, Johnniego Jacksona i Toney Freemana. Dodatkowo gościem specjalnym będzie Chris Cormier, czyli jakiś guest posing?

Michael Kefalianos, Johnnie Jackson, Toney Freeman

Pula nagród w Levrone Pro Classic wynosi 60 000 dolarów, a więc jest to kwota rzędu Fitness House Pro, czy Goldentimes Asian Pro Championships. Trochę większa niż na New York Pro. Jak na Polskę, nieźle, jak na IFBB Pro - połowa stawki.

Bilety są... drogie! 950,00 zł za bilet SUPERVIP. 700,00 zł za VIP1, 400 zł za VIP2. 200 zł za bilet normalny.

No dobra, trzeba trochę sprostować.

Jeżeli chodzi o wydarzenie Levrone Pro Classic, to bilet SUPERVIP daje możliwość wstępu na bankiet z zawodnikami i gośćmi, co w sumie może okazać się warte tej kwoty. Natomiast wejścia VIP1 i VIP2, nie oferują nic specjalnego w tym zakresie. Raczej nie spodziewałbym się tłumów w tych przedziałach.

Normalny bilet 200 zł, można uznać za w miarę uczciwą cenę.

Myślę, że było by bardzo fajnie, gdyby pojawili się Robert Piotrkowicz i Marek Olejniczak, w końcu to nasi reprezentanci na kulturystycznej scenie profesjonalnej, chociaż nie wiadomo jak z ich schematem przygotowań i planami startowymi na 2016.

Również świetnie byłoby zobaczyć Williama Bonaca, Cedrica McMillana i Roelly'ego Winklaara, może jeszcze Jose Raymond, są to zawodnicy z czołówki, jednak istnieje szansa, że zjawią się na takim wydarzeniu. Na oficjalnej stronie nie ma informacji o podziale na kategorie wagowe, więc pewnie wszyscy pójdą w open.

Zdjęcia, filmy i relacja z zawodów Levrone Pro Classic na pewno będą na ILB. Z resztą będę jeszcze o tym pisał bliżej wydarzenia.

Rzućcie jeszcze okiem na kilka rysunków Kevina Levrone w wykonaniu Gryzmole. Do sprawdzenia tutaj.

Linki związane z Levrone Pro Classic: oficjalna strona, Kevin Levrone wraca do kulturystyki?, Kevin Levrone w Polsce, profil Kevina Levrone, Facebook Kevina Levrone.

Plakat z zawodów wygląda tak:

Levrone Pro Classic

A tak wygląda thumbnail do tego wpisu, który zrobiłem dziś podczas pracy, z użyciem dwóch rysunków Gryzmole.

Zawody Levrone Pro Classic

Komentarze   

MarkoPolo
+1 # MarkoPolo 2015-12-10 10:47
Dobry wpis, dawno nic nie było, fajna sprawa. Może wpadne na zawody, nie wiadomo :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dayana
0 # Dayana 2015-12-10 10:55
Kevin chyba polubił Polskę, to już któryś raz kiedy coś tu u nas kombinuje. Świetna sprawa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Grant
0 # Grant 2017-08-16 14:34
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month because you've got hi quality
content. If you want to know what is the best adsense
alternative, search in google: adsense alternative
Mertiso's tips

Here is my website; 86Mattie: https://iamAlma.blogspot.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u