Motywacyjny TUMBLR ILB

Tumblr to taka kolejna platforma społecznościowa. Do czego służy, właściwie nie wiadomo. Głównym założeniem jest możliwość prowadzenia bloga z repostowaniem cudzych wpisów bez obawy o naruszenie praw autorskich.

Na portalu, którego wymowa łamie języki, jest kilka wartych obserwowania, ciekawszych profili, takich jak firmowy blog Coca-Coli, czy Polski Co dziś zjem na śniadanie.

Cóż, nie mogło zabraknąć również profilu ILB, nad którym od pewnego czasu starannie pracuję, wrzucając zdjęcia legendarnych kulturystów opatrzone motywacyjnymi komentarzami. Przez kilka miesięcy wśród bloga zgromadziło się prawie 300 obserwujących, stąd też stwierdzam mały sukces i chcę się podzielić się informacją o nim z czytelnikami ILB.

Adres bloga to: www.ktilb.tumblr.com. Aktualizacje przeprowadzam raz/dwa razy w tygodniu, stawiając bardziej na jakość, niż na ilość.

Zachęcam więc wszystkich do odwiedzania, a osoby, które mają już konto, do obserwowania profilu. Poniżej natomiast kilka bardziej popularnych wstawek z bloga.

Motywacyjna grafika

Zrób dziś coś, za co ty z przyszłości będziesz sobie wdzięczny.

Motywacyjny cytat

Nie zmierzam tam, gdzie są ludzie, lecz tam gdzie jeszcze nie byli.

Cytat motywacyjny

Jeżeli twoje marzenia cię nie przerażają, są zbyt skromne.

Na koniec gustowny thumbnail.

Motywacyjny tumblr ILB

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u