Duńska bestia - Jens Dalsgaard

Jens Dalsgaard to 31 letni kulturysta pochodzący z Danii, który spożywa 5500 kalorii każdego dnia, a jego ciało, nie wyłączając głowy, pokrywa ponad 40 tatuaży.

Fascynacja rozbudowywaniem muskulatury u tego zawodnika zrodziła się, podobnie jak u wielu innych pasjonatów sportów sylwetkowych, w dzieciństwie przez oglądanie superbohaterów z kreskówek.

Jens nie ma kolorowej przeszłości, z resztą wcale na takiego nie wygląda. Za liczne wyskoki ze swoim gangiem, kilka lat życia przyszło mu spędzić w więzieniu. Dopiero w wieku 24 lat, po śmierci matki, w życiu Jensa nastąpił wielki przewrót. 

Duńska bestia zdecydowała się odmienić swoje życie, a pomóc w tym miały kolejne tatuaże oraz kulturystyka.

Obecnie Jens Dalsgaard mierzy 177 cm wzrostu, waży 127 kg. Obwód jego klatki piersiowej przekracza 140 cm, a bicepsy liczą sobie po 55 cm każdy. Dorzućmy do tego tatuaże na całym ciele oraz aktywny profil w mediach społecznościowych i mamy idealnego "freaka", którego obserwują dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata.

No tak, jak przystało na prawdziwą bestię, Jens ma także swoją Piękną, mowa oczywiście o jego dziewczynie Frederikke, której nie przeszkadza nietuzinkowy wygląd i przeszłość partnera.

Jens Dalsgaard

O tym, że Jens Dalsgaard wzbudza ogromną sensację w internecie już wiemy i chyba nikogo to nie dziwi. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 45 000 osób, a regularne maile od fanów stały się już normą.

Co z tego wynika, jaki przekaz płynie z tej historii? Pewnie żaden, ale wiem, że lubicie oglądać takie zdjęcia i czytać takie historie, więc proszę bardzo. 

Chociaż z drugiej strony, Jens Delsgaard odstawił gang na rzecz kulturystyki i robi to co lubi, więc może jednak coś jest na rzeczy.

Poniżej mała galeria, w której znajduje się również kilka zdjęć z młodości Jensa Delsgaarda.

Galeria zdjęć Jensa Delsgaarda

Kilka linków: Twitter, Facebook.

Jens Dalsgaard Duńska Bestia

2013 - 2015  ilovebodybuilding.pl - kulturystyka   globbers joomla templates
Stat4u